RESTBET348.COM – ARSENE WENGER REDDETTİ, DAMİEN COMOLLİ’Yİ İSTİYORLAR

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Fransa Ligi takımlarından Rennes’de kulüp başkanı (kulüp genel müdürü) pozisyonunda bulunan Olivier Letang’ın işine son verilmesinin ardından sürpriz bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe’den ayrılan Damien Comolli, Rennes’in gündemine geldi.

Fransız basını, futbolun planlaması ve transfer operasyonları için deneyimli bir ismi göreve getirmek isteyen Rennes’in başkanı François-Henri Pinault’un Damien Comolli’yi de listesine aldığını duyurdu.Rennes’in listesinde Comolli’nin yanı sıra Olivier Pickeu (Angers), Nicolas Holveck (Monaco), Gauthier Ganaye (Nice eski kulüp müdürü), Vincent Tong-Cuong (St.Etienne eski kulüp müdürü) ve eski kulüp genel müdürü Rene Ruello’nun oğlu Pierre Ruello olduğu öne sürüldü.

Öte yandan Rennes’in, şu an FIFA için çalışan ünlü Fransız teknik adam Arsene Wenger’e de teklif götürdüğü ancak ret cevabı aldığı belirtildi.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - ALABA, ARSENAL HAYRANI ÇIKTI başlıklı makalemizde restbet348.com artık güncel adresi, restbet348.com kısa süre önce bu oldu ve restbet348.com tib sonrası yenilendi hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – ARSENE WENGER REDDETTİ, DAMİEN COMOLLİ’Yİ İSTİYORLAR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: