RESTBET348.COM – BEŞİKTAŞ’TA ELEKTRİĞİ KESMEYE GELDİLER!Ahmet Nur Çebi’nin, “Elektrik faturalarını ödeyecek paramız yok” sözlerinin nedeni anlaşıldı. Olayın perde arkasında, Beşiktaş Stadı’nın ödenmeyen elektrik faturalarının olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta kulübe memurlarını gönderen dağıtıcı şirket, hem kulübün hem de stadın elektriklerini mühürlemek istedi. O sırada Başkan Ahmet Nur Çebi’nin de kulüpte bulunduğu ve memurların kesim yapmasına engel olduğu bildirildi.

HEP CEPTEN ÖDÜYORLARDaha sonra paranın bir bölümü ödendi. Genç yöneticilerden Efe Bezci de şirketin alacaklarına kefil olup, ödemeleri üstlenerek büyük bir skandal yaşanmasını engelledi.

Bu olaydan sonra çok canı sıkılan Başkan Çebi’nin cumartesi günü divan kurulu toplantısında konuyu gündeme getirdiği anlaşıldı. Başta Ahmet Nur Çebi olmak üzere Beşiktaşlı yöneticilerin şu ana kadar yaşanan nakit sıkışıklığını ceplerinden yaptıkları ödemelerle kapatmaya çalıştıkları biliniyor.Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - ALPER ULUSOY, SERİ’NİN POZİSYONUNDA NEDEN VAR’A GİTMEDİ? AÇIKLAMA GELDİ… başlıklı makalemizde restbet348.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – BEŞİKTAŞ’TA ELEKTRİĞİ KESMEYE GELDİLER!

2 Comments on RESTBET348.COM – BEŞİKTAŞ’TA ELEKTRİĞİ KESMEYE GELDİLER!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: