RESTBET348.COM – BUTLER: ‘KÖTÜ BİR TAKIM DEĞİLİZ, AMA OLMAK İSTEDİĞİMİZ YERDE DE DEĞİLİZ’Miami Heat yıldızı Jimmy Butler, Miami’nin All-Star molasına 35-19 dereceyle girmesi sonrası, takımın hala daha iyi olması için imkan olduğunu söyledi.

Butler, şu ifadeleri kullandı:

“Biz kötü bir takım değiliz, ama henüz olmak istediğimiz yerde değiliz, henüz değiliz. Ki bu sorun değil. Bence ilerlemeye devam ediyoruz, özellikle deplasmanlarda daha iyi olmaya ve maç kazanmanın bir yolunu bulmaya devam ediyoruz.”

“HERKES UMURSUYOR VE KAZANMAK İSTİYOR”

Butler, Heat’in genel durumu üzerindeki heyecanını dile getirdi:“Size doğruyu söylemek gerekirse, takımımızın bulunduğu nokta beni heyecanlandırıyor, çünkü daha da iyiye gideceğiz. Herkes umursuyor ve kazanmak istiyor. Bence bu, özel bir şey yapmak zorundaysanız, sahip olmak durumunda olduğunuz bir zihniyet. Bu gruptan memnunum. Bence herkes bu gruptan memnun.”

Koç Erik Spoelstra, Butler’ın deplasmanda gelişmeleri gerektiği yönündeki görüşünü destekledi:

“Kimse deplasman serisinde 1-4 gitmek istemez. Ama, bu soyunma odasında bazı iyi şeylerin olduğunu görmek için çok iyimser olmaya gerek yok.”

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - ANTALYASPOR-KASIMPAŞA MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA? başlıklı makalemizde restbet348.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – BUTLER: ‘KÖTÜ BİR TAKIM DEĞİLİZ, AMA OLMAK İSTEDİĞİMİZ YERDE DE DEĞİLİZ’

1 Comment on RESTBET348.COM – BUTLER: ‘KÖTÜ BİR TAKIM DEĞİLİZ, AMA OLMAK İSTEDİĞİMİZ YERDE DE DEĞİLİZ’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: