RESTBET348.COM – CİTY’NİN YILDIZLARI ŞİMDİ NE OLACAK?

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Manchester City’nin UEFA tarafından aldığı 2 yıl UEFA turnuvalarından men ve 30 milyon euro’luk cezasının yankıları sürüyor. İngiliz basını, kararın CAS’ta bozulmaması ihtimali hayata geçerse yaşanabilecekleri sayfalarına taşıyor.

Şampiyonlar Ligi’nde 2 sezon oynayamamanın kariyer hedefi olan futbolcular için oldukça zorlayıcı olacağını yazan İngiliz basını, takımın en önemli isimlerinin tavrının ne olacağını merakla bekliyor. Agüero, De Bruyne gibi kilit isimlerin CAS’tan kararı bozmaya yönelik bir karar çıkıp çıkmayacağını beklediği öne sürülüyor…Takımın şu anda en değerli futbolcusu konumunda olan Raheem Sterling’in menajeri Aidy Ward dedikodulara ilişkin yaptığı açıklamada, “Raheem şu anda sadece City’nin başarısını için odaklanmış durumda ve herhangi bir kulübe transferi ile ilgili görüşmemiz de olmayacak.” sözlerini kullandı.

Şampiyonlar Ligi’nden yıllık 170 milyon euro civarında bir geliri olan City’nin yıldızlarını satarak zararını karşılamaya çalışacağı belirtiliyor…

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - BİLYONER İLE MAÇ ÖNÜ: CHELSEA - MANCHESTER UNİTED başlıklı makalemizde restbet348.com az önce değişti, restbet348.com online bahis ve restbet348.com tib sonrası yeni eklendi hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – CİTY’NİN YILDIZLARI ŞİMDİ NE OLACAK?

1 Comment on RESTBET348.COM – CİTY’NİN YILDIZLARI ŞİMDİ NE OLACAK?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: