RESTBET348.COM – DEL PİERO GUARDİOLA’YI JUVE’DE GÖRMEK İSTİYORİtalyan futbolunun efsanelerinden Alessandro Del Piero, Laureus ödülleri için bulunduğu Berlin’de ilginç açıklamalarda bulundu.

Del Piero, Liverpoollu Mohamed Salah’ı överken, Pep Guardiola’nın Juventus’ta görev yapmasını istediğini söyledi. Del Piero’nun açıklamalarından dikkat çeken bölümler şu şekilde:

“SALAH BİR TANRI”

“Mohamed Salah’ı Roma’da oynarken hatırlıyorum. Bir çok kez kale önünden gol kaçırıyordu. Daha sonra Liverpool’da kendisini çok geliştirdi ve sezonda 30 golden aşağı atmıyor. Kendinizi geliştirmek için bu tür bir zihniyetiniz olması iyi bişeydir. Salah bir Tanrı, hem de sadece Mısır’da değil”“MESSI BARCELONA’DA BIRAKACAK”

“Onun Barcelona’dan ayrılacağını düşünmüyorum. Kulübüyle ilişkileri sağlam. Herkes için çok iyi bir hikaye olacak”

“GUARDIOLA’YI İTALYA’DA GÖRMEK…”

“İspanya, Almanya ve İngiltere’de kazandı. Şimdi sanırım onun için sırada İtalya ve Fransa var. Onu İtalya’da görmek ilginç olabilir. Futbolda bu yıl çok sıcak olacak.”Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - BALIKESİRSPOR 1 GECEDE 17 BİN FORMA SATTI başlıklı makalemizde restbet348.com artık bu yeni adresi, restbet348.com canlı bahis oyna ve restbet348.com gir hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – DEL PİERO GUARDİOLA’YI JUVE’DE GÖRMEK İSTİYOR

1 Comment on RESTBET348.COM – DEL PİERO GUARDİOLA’YI JUVE’DE GÖRMEK İSTİYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: