RESTBET348.COM – DİRK, MAVERİCKS MAÇLARINA ESKİSİ KADAR GELMEMESİNİN SEBEBİNİ AÇIKLADI

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Dallas Mavericks efsanesi Dirk Nowitzki, artık Mavericks maçlarına eskisi kadar gelmemesinin sebebini, oyundan uzakta zaman geçirme ve emekliliğinin tadını çıkarma isteği olarak açıkladı.

Dirk, şu açıklamaları yaptı:

“Zihinsel ve fiziksel durumum için, uzaklaşmayı hep planlamıştım. Temelde hayatımın 25-30 yılını neredeyse her gün spor salonunda geçirdim. Bu şekilde biraz uzak durmak, güzel bir kısımdı. Artık sabah erken kalkmayıp, spor salonuna gitmeyip, çalışmayıp ya da bir sonraki rakibi düşünmeyip, bu baskının ortadan kalkması benim için gerçekten çok keyifli oldu.“Sürekli Mavs’in dibinde olup her maça gitmek istemedim. Biraz zihinsel bir molaya ihtiyacım vardı. Tabii ki, şehirdeyken onları hala izliyorum, şehirde olduğumda hala kanepede oturup seyrediyorum. Son zamanlarda birkaç maça gitmiştim, geçen gün Vince’i [Carter] görmüştüm, çok güzeldi. Hala şehirdeyken bazı maçlara gidiyorum. Elbette, Twitter’da ve Instagram’da herkesi takip ediyorum, bu yüzden neler olduğunu görüyorum. Bunu hala anlıyorum ve evde olduğum zaman hala izleyebiliyorum.”

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - EROL BULUT: ‘FUTBOLCULARIMIZ 3 PUAN ALMAK İÇİN ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAK’ başlıklı makalemizde restbet348.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – DİRK, MAVERİCKS MAÇLARINA ESKİSİ KADAR GELMEMESİNİN SEBEBİNİ AÇIKLADI

2 Comments on RESTBET348.COM – DİRK, MAVERİCKS MAÇLARINA ESKİSİ KADAR GELMEMESİNİN SEBEBİNİ AÇIKLADI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: