RESTBET348.COM – FENERBAHÇE’DE ŞAMPİYONLAR LİGİ ENDİŞESİ!Ankaragücü yenilgisi sonrası Fenerbahçe’de bir diğer öne çıkan konu, Şampiyonlar Ligi oldu. Ligde mutlaka şampiyonluk isterken ciddi bir kayıp gören sarı-lacivertliler, ilk 2 sıradan uzaklaşmanın endişesini taşıyor.

Bu sezon ilk 4’e bile girmenin zor olduğu bir ortamda, 22. haftada 6. sırada kalınması göze çarpıyor. Son olarak 2008 yılında Devler Ligi’ne giden Fenerbahçe, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalabilir.Fenerbahçe’de yönetimin ekonomik gelir bakımından hayati önem verdiği Şampiyonlar Ligi’nden bir sene daha uzak kalınmasının kabul edilemeyeceği aktarılıyor.

Dev arenaya 12 senedir gidilememenin faturasının ağır olduğu bildirilirken, zaten maddi anlamda kötü olan durumun bir sene daha hasar alabileceği vurgulanıyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - 'JORGE MENDES, FALCAO'YU ATLETİCO'YA ÖNERDİ' İDDİASI başlıklı makalemizde restbet348.com bu adresi kullanabilirsiniz, restbet348.com güvenli adres ve restbet348.com slot hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – FENERBAHÇE’DE ŞAMPİYONLAR LİGİ ENDİŞESİ!

2 Comments on RESTBET348.COM – FENERBAHÇE’DE ŞAMPİYONLAR LİGİ ENDİŞESİ!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: