RESTBET348.COM – HOWARD, KOBE BRYANT’LA SMAÇ YARIŞMASI PLANINI AÇIKLADI

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Los Angeles Lakers pivotu Dwight Howard, Kobe Bryant ile orijinal 2020 Slam Dunk Yarışma planını açıkladı.

Howard, Cumartesi gecesi ünlü Superman smacıyla 2008’deki kadar yüksek tepki almasa da, 2020 versiyonu daha manidar şekilde düzenlenmişti.

Los Angeles Times’tan Tania Ganguli’ye göre Howard, başlangıçta Bryant’ın ona Süpermen pelerini getirmesini planlamıştı (Jameer Nelson yaptı) ve bunu yapmayı kabul etmişti. Howard ayrıca Bryant’ın imzasına imzası olan özel bir bronz basketbol topu da kullandı:

“Dwight Howard’ın ikinci smaç için planı, Kobe Bryant’ın ona Süpermen pelerini getirmesini sağlamaktı. Bryant bunu yaptıktan sonra Howard, Bryant’a göğsündeki 24 numarayı göstermeyi planlamıştı. Bryant’ın bunu kabul ettiğini söyledi.”TARAFTARLARDAN YARDIM İSTEMİŞTİ

Kobe’nin zamansız vefatından bir hafta önce Howard, Kobe’yi smaç yarışmasına geri dönmeye ikna etme arzusundan bahsetmiş ve Lakers taraftarlarından, Kobe’yi ikna etmesine yardım etmelerini istemişti.

Howard, Kobe için “Şansım olsaydı, ona gerçekten ne kadar değer verdiğimi ve içinde gördüğüm büyüme ve değişimi ona anlatmak isterdim” şeklinde konuşmuştu.

Howard, 2020 Superman smacından 49 puan aldı ve ünlü aktör Chadwick Boseman, smaca 10 puan vermeyen tek jüriydi. 34 yaşındaki Howard, tarihin en yaşlı smaç yarışması kazananı olmayı amaçlamıştı. Rekor, 30 yaş ile Dominique Wilkins’in elinde.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - FENERBAHÇE'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNAYACAK! başlıklı makalemizde restbet348.com bahis bonusları, restbet348.com bu adresi ve restbet348.com güvenli adres hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – HOWARD, KOBE BRYANT’LA SMAÇ YARIŞMASI PLANINI AÇIKLADI

3 Comments on RESTBET348.COM – HOWARD, KOBE BRYANT’LA SMAÇ YARIŞMASI PLANINI AÇIKLADI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: