RESTBET348.COM – JÜRGEN KLOPP: ‘YAPTIĞIM HER ŞEYİN TEMELİNDE SACCHİ VAR’

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Liverpool Menajeri Jürgen Klopp, İtalya’da çalışmayı düşünmediğini açıkladı.

Bir İtalyan radyosuna konuşan Klopp, “En azından şimdilik İtalya’ya gelmeyeceğim. Çünkü, Liverpool’dan sonraki hayatımda seyahatlere çıkmak istiyorum. Bir kadeh güzel şarap için İtalya’ya gelebilirim. Arrigo Sacchi, Carlo Ancelotti veya Maurizio Sarri ile keyifli sohbetler için olabilir. Ülkenizi, ikliminizi, fantastik yemeklerinizi seviyorum.” ifadelerini kullandı.

Teknik direktör olarak neden İtalya’yı düşünmediği sorusuna Klopp, “Öncelikle, çalıştığım ülkenin dilini bilmem gerekiyor. Belki 1 yıl ara veririm ve İtalyanca’yı öğrenirim. Ondan sonra İtalya’yı düşünebilirim. Ancak, tatiller için İtalya favori duraklarımdan birisi.” cevabını verdi.“LIVERPOOL’UN FELSEFESİ ARRIGO SACCHI’DEN”

Arrigo Sacchi’nin izlerini takip ettiğini söyleyen Jürgen Klopp, “Arrigo Sacchi’den çok şey öğrendim. Milan’da yaptığı şeyleri anbean takip ettim. Arrigo’nun taktiklerini takımlarıma adapte ediyorum. Bugün Liverpool’da uyguladığımız her şeyin felsefesinde Arrigo Sacchi yatıyor.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - GAZİANTEP-ÇAYKUR RİZESPOR MAÇI NE ZAMAN, HANGİ KANALDA? başlıklı makalemizde restbet348.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – JÜRGEN KLOPP: ‘YAPTIĞIM HER ŞEYİN TEMELİNDE SACCHİ VAR’

4 Comments on RESTBET348.COM – JÜRGEN KLOPP: ‘YAPTIĞIM HER ŞEYİN TEMELİNDE SACCHİ VAR’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: