RESTBET348.COM – KAYSERİSPOR BAŞKANI BERNA GÖZBAŞI: HAYATIMDA İLK KEZ DUYDUĞUM ‘MY HEAD İS GONE’…Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, 1-0 kazandıkları Denizlispor maçı yapar yapmaznda yazılı bir açıklama yaptı. İşte Berna Gözbaşı’nın yaptığı açıklama:

“Ligin ikinci yarısı başladığında tüm tahminler ilk yarıda ortaya koyduğumuz futbol ve aldığımız sonuçlara bakarak Hes Kablo Kayserispor’un düşeceği yolundaydı. Muhteşem stadından, her türlü imkana sahip tesislere; ekonomiye, sanayiye, tutkun ve vefalı büyük taraftara sahip Kayserispor’umuzu içine düştüğü ve kronikleşen sorundan kurtarmak için gece gündüz çalıştık.”

“Bu aşamada ciddi maddi katkının yanında, yabancı futbolculardan hayatımda ilk kez duyduğum ve sürekli tekrarlanan “My head is gone” (kafam burada değil) ifadelerini değiştirmek için de büyük mücadele verdik ve kurduğumuz diyaloglarla buradan umudunu kesmiş futbolculardan, kenetlenen futbolcu topluluğu oluşturmayı başardık. Ara transferde, teknik direktör değişikliği ve hem maddi açıdan, hem de akıllı transferlerle ilk yarının çok ötesinde bir takım kurduğumuza inanıyoruz. Bu takım henüz oturma aşamasında, ilerleyen haftalarda daha da iyi olacağımıza inancım tam”“Biliyorsunuz biz Denizlispor maçına bir kıvılcım yeter anlayışı ile çıktık ve ne mutlu ki bu kıvılcımı attık. Sadece skor anlamında değil futbol anlamında da özlenen Kayserispor’u oluşturduğumuza inanıyorum. Bunun en büyük kanıtı Denizlispor taraftarının maç sırası ve sonundaki alkışları. Biz pes etmedik, Bu kent de etmesin. Şu an önümüzde çok önemi çok olan 2 iç saha maçımız var. Şimdi kenetlenme, dirilme, ayağa kalkma, atılan kıvılcımı, yangına çevirme vakti. Bizler inandık, siz de inanın. Şimdiden gelecek hafta Cumartesi günü kimseye randevu vermeyin ve bu kent için şehrin kalbinde yerinizi hazırlayın”

15 Şubat 2020

MAÇ SONUCU | Denizlispor Kayserispor 0-1 | Altın vuruş!
Hes Kablo Kayserispor, deplasmanda karşılaştığı Yukatel Denizlispor`u tek golle mağlup ederek 8 hafta sonra galibiyetle tanıştı.
İlgili Haberi OkuBir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - WERNER'İ KAPTIRMAMAK İÇİN BAYERN'DEN ÖZEL SÖZLEŞME İDDİASI başlıklı makalemizde restbet348.com artık güncel bu, restbet348.com bahis bonusları ve restbet348.com bu adresten girebilirsiniz hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – KAYSERİSPOR BAŞKANI BERNA GÖZBAŞI: HAYATIMDA İLK KEZ DUYDUĞUM ‘MY HEAD İS GONE’…

1 Comment on RESTBET348.COM – KAYSERİSPOR BAŞKANI BERNA GÖZBAŞI: HAYATIMDA İLK KEZ DUYDUĞUM ‘MY HEAD İS GONE’…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: