RESTBET348.COM – KOBE’NİN ANMA TÖRENİNE, 24 SAATTE 90 BİN KAYIT!

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Efsane oyuncu Kobe Bryant’ın anma töreni için ilk 24 saatlik bilet satışlarında 90.000’den fazla kişinin kayıt yaptığı söylendi.

24 Şubat’ta, Staples Center’da Los Angeles Lakers, Kobe ve Gianna Bryant için bir “Yaşam Kutlaması’na” ev sahipliği yapacak. Kobe ve Gianna, 26 Ocak’taki trajik bir helikopter kazasında yedi kişi ile birlikte vefat etmişlerdi.

Kobe ve Gianna Bryant’ın hayatını kutlayan 24 Şubat anma törenine gelen bilet talebinin, mevcut koltuk sayısını oldukça aştığı söylendi:

“Durumla ilgili bilgili olan bir kaynak, Yahoo Sports’a ilk 24 saatte 90.000’den fazla kişinin bilet için kayıt yaptırdığını söyledi. Staples Center’daki kapasite yaklaşık 20.000 ve bu koltukların çoğunun Kobe’nin arkadaşları ve ailesi, NBA veteranları ve diğer davetli konuklar için ayrılması bekleniyor.”



SADECE STAPLES’DA OLACAK

Cuma gününden itibaren, Lakers taraftarları, adresinden bilet satın almak için kaydolabilir. Kayıt olmak için satın alma işlemi gerekmiyor. Bilet satışlarından elde edilen gelir Mamba & Mambacita Spor Vakfı’na bağışlanacak.

19 Şubat’ta, biletler halka açık satış için çıkacak. Kişisel erişim kodlarına sahip hayranlar, mevcut bilet satın alma imkanına sahip olacaklar.

Kobe ve Gianna Bryant için “Yaşamın Kutlanması”, Staples Center dışında, L.A. Canlı video ekranları da dahil olmak üzere herhangi bir video ekranında başka bir yolla gösterilmeyecek. Ayrıca, halkın yerel Los Angeles televizyon kanallarında canlı olarak gösterilecek olan etkinliği izlemek için, herhangi bir ayrı bölge de olmayacak.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - ERSUN YANAL: 'HAKKINIZI HELAL EDİN' başlıklı makalemizde restbet348.com az önce değişmiştir, restbet348.com buradan giriş yapabilirsiniz ve restbet348.com güvenli giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – KOBE’NİN ANMA TÖRENİNE, 24 SAATTE 90 BİN KAYIT!

1 Comment on RESTBET348.COM – KOBE’NİN ANMA TÖRENİNE, 24 SAATTE 90 BİN KAYIT!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*



%d blogcu bunu beğendi: