RESTBET348.COM – LAVİNE, BULLS’U PLAYOFFLARA TAŞIMAYA ODAKLANIYOR

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Chicago Bulls yıldızı Zach LaVine, All-Star hafta sonunda hayal kırıklığına uğraması sonrası, takımını playofflara taşımaya odaklandığını söyledi.

Üçlük Yarışması’nda kazanan oyuncu olamadığı bir All-Star haftasonundan sonra, LaVine şimdi dikkatini sezonun ikinci yarısına çeviriyor.

Bulls 19-36 derecesine rağmen, playoff resminde sadece beş maç uzakta ve bu yüzden Doğu Konferansı’ndaki playofflarda rekabet etme ihtimali uzakta değil.

LaVine, ekibin 2017’den beri ilk kez playofflara kalmasına yardımcı olmaya odaklanacağına söz verdi:“Yani, kendinize ya da ekibinize güvenmiyorsanız, savaşı zaten kaybetmişsiniz demektir. Tabii ki sahaya hep kazanmak için çıkıyorum. Şahsen benim için, önemli olan ayağı gaz pedalında tutmak. Ne olacağını asla bilemezsiniz. Henüz tatil moduna giremeyiz. Bazen aradan sonra, takımlar çıkışa veya inişe geçer. Umarım biz çıkış yapan ekiplerden biri oluruz.”

LaVine, maç başına 25.3 sayı, 4.8 ribaund ve 4.1 asist ile oynuyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - UNİTED DEPLASMANDA CHELSEA'Yİ DEVİRDİ! başlıklı makalemizde restbet348.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – LAVİNE, BULLS’U PLAYOFFLARA TAŞIMAYA ODAKLANIYOR

1 Comment on RESTBET348.COM – LAVİNE, BULLS’U PLAYOFFLARA TAŞIMAYA ODAKLANIYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: