RESTBET348.COM – LEBRON’UN KOBE İLE FAVORİ ANISI, 2008’DEN!

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James, efsane oyuncu Kobe Bryant ile saha dışındaki favori anısını paylaştı.

Lakers efsanesi Kobe vefat edeli üç hafta oldu ve ikonik süperstarın kaybı, Chicago’daki All-Star hafta sonu boyunca herkes tarafından hissedildi.

Team LeBron’un Team Giannis’i mağlup ettiği All-Star maçı, heyecan verici bir şekilde sonuçlandıktan sonra, LeBron, Kobe ile en sevdiği saha dışı anısını paylaştı:“2008’de Redeem Team’in bir parçası olmak. Bu takımla saha dışında çok anımız var. Ya basketbolla ilgili, ya da ABD takımı ile başka etkinliklerde bulunmamızla ilgili. Michael Phelps’in yüzüşünü izlemiştik. Kadınlar milli takımının birçok maçta oynadığını izlemiştik. Atletlerin pistinde gezmiştik. Altın madalyayı kazandığımız dönemde beraber olduğumuz ‘Redeem Team’ döneminde, basketbol oynamanın yanı sıra birçok şey yapmıştık. Bu yüzden bir sürü anı var.”

Bryant 2008 ve 2012’deki ABD takımlarında önemli bir rol oynamıştı. Çalışma ahlakını ilk elden görmek isteyen takım arkadaşları için tartışmasız lider ve rol modeli olmuştu.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - BAHATTİN SOFUOĞLU, ŞAMPİYONLUK İÇİN GAZLAYACAK başlıklı makalemizde restbet348.com en yeni adresidir, restbet348.com online adresi ve restbet348.com tib sonrası güncellendi hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – LEBRON’UN KOBE İLE FAVORİ ANISI, 2008’DEN!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: