RESTBET348.COM – M.CİTY TARİHİ CEZAYI FUTBOLCULARA ANLATTIManchester City’nin UEFA’dan aldığı ve ağır yaptırımlar içeren cezalarının ardından kulüp içerisinde kaosa neden olduğu ve futbolcularla acil bir toplantı düzenlendiği ortaya çıktı.

Telegraph’ın haberine göre Manchester City yönetiminin karar açıklandıktan sonra yaptığı ilk iş futbolcularla toplantı düzenlemek olduğu belirtildi. İcra Kurulu Başkanı Ferran Soriano’nun oyuncularla Whatsapp aracılığı ile acil bir toplantı düzenlediği ve cezanın CAS’tan dönmemesinin ardından yaşanacaklarla ilgili futbolcuları bilgilendirdiği belirtildi.Whatsapp görüşmesinin ardından ise Cumartesi öğlen saatlerinde futbolcular bir araya toplanarak açıklaan rapor doğrultusunda kulübün ve dolayısıyla futbolcuların durumdan nasıl etkileneceğine ilişkin sunum yapıldığı kaydedildi.

Bilindiği gibi Manchester United, FFP kuralları nedeniyle aldığı cezanın ardından CAS’a giderek kararın bozulması için başvuruda bulunacağını açıklamıştı.Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - CÜNEYT ÇAKIR'A DEV GÖREV! başlıklı makalemizde restbet348.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – M.CİTY TARİHİ CEZAYI FUTBOLCULARA ANLATTI

2 Comments on RESTBET348.COM – M.CİTY TARİHİ CEZAYI FUTBOLCULARA ANLATTI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: