RESTBET348.COM – MANCHESTER CİTY’NİN YILDIZLARI ŞİMDİ NE OLACAK?

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Manchester City’nin UEFA tarafından aldığı 2 yıl UEFA turnuvalarından men ve 30 milyon euro’luk cezasının yankıları sürüyor. İngiliz basını, kararın CAS’ta bozulmaması ihtimali hayata geçerse yaşanabilecekleri sayfalarına taşıyor.

Şampiyonlar Ligi’nde 2 sezon oynayamamanın kariyer hedefi olan futbolcular için oldukça zorlayıcı olacağını yazan İngiliz basını, takımın en önemli isimlerinin tavrının ne olacağını merakla bekliyor. Agüero, De Bruyne gibi kilit isimlerin CAS’tan kararı bozmaya yönelik bir karar çıkıp çıkmayacağını beklediği öne sürülüyor…

Takımın şu anda en değerli futbolcusu konumunda olan Raheem Sterling’in menajeri Aidy Ward dedikodulara ilişkin yaptığı açıklamada, “Raheem şu anda sadece City’nin başarısını için odaklanmış durumda ve herhangi bir kulübe transferi ile ilgili görüşmemiz de olmayacak.” sözlerini kullandı.

Şampiyonlar Ligi’nden yıllık 170 milyon euro civarında bir geliri olan City’nin yıldızlarını satarak zararını karşılamaya çalışacağı belirtiliyor…CITY’NİN CEZA ALDIĞI YILLARDA KİMLER, NE KADARA TRANSFER EDİLMİŞTİ?

2012-2016 yılları arasında FFP kurallarına aykırı olarak sponsorluk geliri elde etmesi nedeniyle ceza alan Manchester City’nin bu yıllar arasında transfere harcadığı paralar tartışma konusu oldu.

Bu yıllar arasında oldukça yüksek bonservis bedelleri ödeyen City’nin attırdığı imzalar ve ödenen bonservis bedelleri şu şekilde:

Jack Rodwell – 12 milyon pound
Maicon – 3 milyon pound
Scott Sinclair – 8 milyon pound
Javi Garcia – 15.8 milyon pound
Matija Nastasic – Stafan Savic ile takas
Jesus Navas – 14.9 milyon pound
Steven Jovetic – 22.2 milyon pound
Martin Demichelis – 4.2 milyon pound
Fernando – 12 milyon pound
Eliaquim Mangala – 31.8 milyon pound
Wilfried Bony – 25 milyon pound

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - ALL-STAR'IN GALİBİ LEBRON'UN TAKIMI! başlıklı makalemizde restbet348.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – MANCHESTER CİTY’NİN YILDIZLARI ŞİMDİ NE OLACAK?

1 Comment on RESTBET348.COM – MANCHESTER CİTY’NİN YILDIZLARI ŞİMDİ NE OLACAK?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: