RESTBET348.COM – PEP, ‘KİRLİ OYUNUN’ PARÇASI OLMAK İSTEMİYOR!

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Manchester City’nin UEFA tarafından 2 yıl Avrupa’dan men edilmesinin ardından gözler Pep Guardiola’ya çevrildi.

Bu sezon Şampiyonlar Ligi için herhangi bir yaptırım ile karşılaşmayacak olan Manchester City’nin Premier Lig’de de puan silme cezası ile karşı karşıya kaldığı ortaya çıkarken; City yönetimi önce cezayı CAS’a taşımaya hazırlanıyor.

Öncelikli olarak cezanın kaldırılması için çalışmalarda bulunacak olan City yönetimi, alternatif olarak da cezanın yumuşatılmasını talep edecek. Bir yandan UEFA ve CAS arasında gidip gelecek olan Manchester City diğer bir yandan da takımı korumak ve belki de Pep Guardiola’yı takımda tutmak için büyük bir çaba harcayacak.İngiliz gazetesi Telegraph, bugünkü baskısında Pep Guardiola’nın sezon sonunda Manchester City’den ayrılacağını duyurdu. Gazetede yer alan haberde, “Man City, UEFA’nın verdiği cezayı CAS’tan kaldıramaz ve aklanamazsa “kirli bir oyunun parçası olmak istemeyen” Pep Guardiola bu yaz sonunda takımdan ayrılacak” ifadeleri kullanıldı.

City’e verilen cezanın ardından Pep Guardiola’nın durumunu yakından takip eden Football Italia da, İspanyol teknik adamın sezon sonunda City’den ayrılarak kariyerine Barcelona ya da Juventus’ta devam edeceğini iddia etti.

Pep Guardiola ise 2018 Aralık ayında düzenlediği basın toplantısında UEFA’dan ihraç edilme gibi bir korkularının olmadığını ve kulüp CEO’su ile yaptığı görüşmede gereken güveni aldığını dile getirmişti.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - KAYSERİSPOR'DA 8 HAFTALIK BEKLEYİŞ SONA ERDİ: 1-0! başlıklı makalemizde restbet348.com bahis bülteni, restbet348.com bu adresten girebilirsiniz ve restbet348.com kısa süre önce değişti hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – PEP, ‘KİRLİ OYUNUN’ PARÇASI OLMAK İSTEMİYOR!

1 Comment on RESTBET348.COM – PEP, ‘KİRLİ OYUNUN’ PARÇASI OLMAK İSTEMİYOR!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: