RESTBET348.COM – POGBA’NIN MENAJERİ SOLSKJAER’E ATEŞ PÜSKÜRDÜ

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Ünlü futbolcu menajeri Mino Raiola, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Paul Pogba’nın Manchester United tarafından ayrılmasına izin verilmemesini sert sözlerle eleştirdi.

Raiola Manchester United’ın hocası Solskjaer’i ağır eleştirilere maruz bıraktığı sözlerinde, “Paul benim değil, Solskjaer’in hiç değil. Paul, Paul Pogba’nın. İngiltere’de veya başka bir yerde hiç bir insana sahip olamazsınız. Umarım Solskjaer Paul’ün esiri olduğunu öner sürmez. Ama Solskjaer ona söylediğim şeyler hakkında yorum yapmadan önce söylediklerimin içeriği hakkında birşeyler bilmeli.” sözlerini kullandı.Açıklamaarını sert ifadelerle devam ettiren Raiola Solskjaer’in Pogba’ya yazın söylediklerini unutmamasını gerektiğini söylerken “Bence o farklı sorunlarından dolayı hayal kırıklığı yaşıyor olabilir. Şu anda sorunları birbirine karıştırıyor. Bence endişelenecek başka sorunları var. En azından ben olsaydım yapardım” sözlerini sarf etti.

Paul Pogba bu sezon sakatlıklarla boğuşarak takımına beklenen katkıyı verememişti. 2 sezondur takımdan ayrılmak istediği konuşulan Pogba’nın Real Madrid veya eski takımı Juventus ile temas halinde olduğu uzun süredir konuşuluyordu.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - ANTALYASPOR, KASIMPAŞA'YI 3'LEDİ başlıklı makalemizde restbet348.com artık yenidir, restbet348.com artık yenilendi ve restbet348.com en yeni adresidir hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – POGBA’NIN MENAJERİ SOLSKJAER’E ATEŞ PÜSKÜRDÜ

3 Comments on RESTBET348.COM – POGBA’NIN MENAJERİ SOLSKJAER’E ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: