RESTBET348.COM – SİLVER, ÇİN İLE DURUMLARIN KAYBINI ÖNGÖRDÜ: ‘400 MİLYON DOLARDAN AZ’

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


NBA başkanı Adam Silver, Daryl Morey’in Hong Kong’daki protestocuları destekleyen retweet’inin tepkisinin, NBA’e “muhtemelen 400 milyon dolardan az” kayıp gelirle mal olacağını tahmin etti.

Silver, NBA ve Çin arasında kalıcı bir hasar olduğunu düşünmediğini de sözlerine ekledi.

“Bu önemli, bundan kaçmak istemiyorum. Bir süre Çin’deki yayından çıkarıldık ve bu durum, Çin’deki birçok iş ortağımızın, sürekli ilişkiler kurmanın uygunsuz olduğunu hissetmesine neden oldu. Ama oradaki işimizde kalıcı bir hasar olduğuna dair hiçbir düşüncem yok… Sistemimizin sonuçlarını ve değerlerimizi kabul ediyoruz. Hiçbir işin içinde bulunmak istediği bir pozisyon değil, ama sonuç bu şekilde.”

“ÇİN’DE HALEN İLGİ SÜRÜYOR”NBA oyunları CCTV’den çekilmişti ve online yayınlanan edilen maçlar da azalmıştı.

“Baktığımız verilerden, Çin’in NBA’e büyük ilgi göstermeye devam ettiğini biliyorum ve CCTV söz konusu olduğunda, benim düşüncem, kısa süre sonra normalliğe geri dönüşün olacağı, ancak tam olarak ne zaman olacağını söyleyemem.”

Silver ayrıca, ABD Takımının Çin’de Olimpiyat öncesi hazırlık maçları oynayacağı veya önümüzdeki Ekim ayında NBA’in hazırlık maçları için Çin’e dönüp dönmeyeceği konusunda halen süren tartışmalar olduğunu söyledi.

ABD Takımının şu anda Olimpiyatlar için Tokyo’ya gitmeden önce bir hafta Şangay’da zaman geçmesi planlanıyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - FIFA’DAN DEVRE ARASI TRANSFER RAPORU! BEŞ BÜYÜKLER DUDAK UÇUKLATTI! başlıklı makalemizde restbet348.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – SİLVER, ÇİN İLE DURUMLARIN KAYBINI ÖNGÖRDÜ: ‘400 MİLYON DOLARDAN AZ’

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: