RESTBET348.COM – SİMMONS: ‘JOEL İLE OYNAMAYI SEVİYORUM’

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


Philadelphia 76ers yıldızı Ben Simmons, yapılan eleştirilere rağmen Joel Embiid ile oynamayı sevdiğini açıkladı.

Basketbolsever birçok kişi, Philly yıldızları Embiid ve Simmons’ın birlikte oynayamadığına inanıyor. NBA çevrelerinde, Sixers’ın bu yaz Embiid veya Simmons’ı takas edeceğine inanan çok sayıda insan bulunuyor.

Ancak Simmons, Embiid ile oynamayı sevdiğini ve Sixers’ın All-Star molası bittiğinde, işleri çözeceğini anlattı:“Bu işler zaman alır. Her şey mükemmel değil. Her şey çabucak işe yaramaz. Joel ile oynamayı seviyorum. Bence inanılmaz bir yetenek, oyununa saygı duyduğum bir adam ve onun da benim gibi hissettiğini biliyorum. Doğru yola devam ediyoruz. Denemediğimiz çok farklı şeyler var. Çok fazla yeteneğimiz var. Ne kadar iyi olabileceğimiz ihtimali korkutucu.”

Embiid bu sezon Sixers için 39 maçta yer aldı. Ortalama 22.9 sayı, 11.9 ribaund ve 3.2 asist ortalama yakaladı. Simmons ise maç başına 16.9 sayı, 7.9 ribaund ve 8.3 asist ile oynuyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - GİANNİS, DÜRÜST DAVRANDI: 'CURRY'NİN OLMAMASI, İŞİMİZE GELİYOR' başlıklı makalemizde restbet348.com artık güncel adresi, restbet348.com bahis oranı ve restbet348.com buradan giriş yapabilirsiniz hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – SİMMONS: ‘JOEL İLE OYNAMAYI SEVİYORUM’

3 Comments on RESTBET348.COM – SİMMONS: ‘JOEL İLE OYNAMAYI SEVİYORUM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: