RESTBET348.COM – STERLİNG VE GUARDİOLA, YASAĞA RAĞMEN CİTY’DE KALMAK İSTİYORLAR

restbet önerdiğimiz bir sitedir.


UEFA’dan aldığı 2 yıl Avrupa Kupalarından men cezası nedeniyle Manchester City’de, oyuncuların ve teknik direktör Pep Guardiola’nın geleceği tartışılıyor. Oyuncuları ile bu durum üzerine toplantı yapan teknik direktör Pep Guardiola; “Bizi 4. Lig’e bile düşürseler, burada olacağım” diyerek oyuncularını motive etti. 

“4. LİGE BİLE DÜŞSEK BURADAYIM”

İngiliz Sky Sports’un haberine göre; oyuncuları ile bu durum üzerine toplantı yapan teknik direktör Pep Guardiola; “Bizi 4. Lig’e bile düşürseler, burada olacağım. Şimdi birbirimize daha yakın olmalıyız.” diyerek oyuncularını motive etti.Öte yandan Manchester City’nin kanat oyuncusu Raheem Sterling’de kulübe sadakatini göstererek takımdan ayrılmak için talepte bulunmayacağını belirtti. İngiliz kanat oyuncusu, takım olarak odaklanıp özellikle Şampiyonlar Ligi’nde en iyilerini ortaya koyacaklarına inanıyor.

Geçtiğimiz günlerde UEFA, Manchester City’e FFP kurallarına uymadığı gerekçesi ile 2 yıl Avrupa Kupaları’ndan men ve 30 milyon avro para cezası vermişti.

Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - SON DAKİKA | FENERBAHÇE DERBİSİ ÖNCESİ GALATASARAY’DA ŞOK SAKATLIK! başlıklı makalemizde restbet348.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – STERLİNG VE GUARDİOLA, YASAĞA RAĞMEN CİTY’DE KALMAK İSTİYORLAR

1 Comment on RESTBET348.COM – STERLİNG VE GUARDİOLA, YASAĞA RAĞMEN CİTY’DE KALMAK İSTİYORLAR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: