RESTBET348.COM – VALBUENA OLYMPİAKOS’LA SÖZLEŞME YENİLİYORKariyerini Yunanistan’ın Olympiakos takımında sürdüren Fransız futbolcu Mathieu Valbuena kulübüyle sözleşme yenileyeceğini açıkladı.

Eski Fenerbahçeli Valbuena yaptığı açıklamada Olympiakos ile sözleşme yenilemekten dolayı çok memnun olduğunu ve yapılacak yeni anlaşmanın 1 yıl olacağını belirtti. Fenerbahçe’de beklentiyi bir türlü tam olarak veremeyen Valbuena, Olympiakos kariyerinde ise oldukça başarılı göründü.Fransız futbolcu Olympiakos formasıyla bu sezon tüm kulvarlarda toplam 27 maça çıkmış ve attığı 8 golün yanı sıra ürettiği 18 asistle oldukça gösterişli bir performansa imza atmıştı.

Valbuena ayrılmadan önce Fenerbahçe’de geçirdiği son sezonda ise toplam 31 maça çıkmış, 4 gol 8 asistlik performans sergilemişti.Bir önceki yazımız olan RESTBET348.COM - MANU 3 MAÇ SONRA CHELSEA'YE PATLADI başlıklı makalemizde restbet348.com bahis seçenekleri, restbet348.com en yeni adresidir ve restbet348.com girilir hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET348.COM – VALBUENA OLYMPİAKOS’LA SÖZLEŞME YENİLİYOR

3 Comments on RESTBET348.COM – VALBUENA OLYMPİAKOS’LA SÖZLEŞME YENİLİYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: